Sklep

Oferujemy profesjonalne wzory umów, dokumentów przygotowanych przez doświadczonych prawników.

Kancelaria Prawna

Kancelarię tworzy doświadczony, zgrany i efektywny zespół, nastawiony na indywidualne potrzeby każdego Klienta oraz zapewnienie mu jak najpełniejszej ochrony jego interesów prawnych.

Posiadamy szerokie doświadczenie w prawie publicznym, prawie i postępowaniu administracyjnym, w szczególności zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzania ścieków, prawie wodnym, prawie zamówień publicznych, zastępstwie procesowym przed sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz kompleksowej obsłudze prawnej jednostek sektora finansów publicznych i przedsiębiorców.

Kancelaria prowadzi obsługę prawną w języku polskim, angielskim i rosyjskim.

Satysfakcja Klienta

W codziennej pracy nacisk stawiamy na satysfakcję Klienta, indywidualne podejście do każdej sprawy oraz osiągnięcie zamierzonych celów.

Doświadczenie

Zdobyte doświadczenie zawodowe, wiedza merytoryczna oraz profesjonalizm w działaniu, pozwalają nam na tworzenie unikalnych rozwiązań prawnych.

Znajomość prawa

Znajomość przepisów prawa łączymy z doświadczeniem w pracy zarówno w jednostkach administracji publicznej, kancelariach prawnych, jak i podmiotach prywatnych.

Nasz Zespół

Radca prawny Milena Dorobek – Lis

Studia prawnicze, studia podyplomowe z zakresu prawa pracy oraz aplikację radcowską ukończyła w Warszawie. Zdobywała doświadczenie w Państwowym Gospodarstwie Wodnym Wody Polskie, biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji, Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, współpracowała z kancelariami prawnymi oraz przedsiębiorcami.

Specjalizuje się w prawie i postępowaniu administracyjnym, w szczególności prawie wodnym oraz zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzania ścieków, prawie cywilnym oraz prawie zamówień publicznych. Posiada doświadczenie w stałej obsłudze prawnej przedsiębiorców, prowadzeniu postępowań sądowych, doradztwie prawnym przy inwestycjach zarówno po stronie Zamawiających jak i Wykonawców.

Kreatywna idealistka, zawsze poszukuje najlepszych rozwiązań.

Radca prawny Krzysztof Kurzeja

Studia prawnicze oraz aplikację radcowską ukończył w Warszawie. Były pracownik Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie. Współpracował z uznanymi na rynku kancelariami, międzynarodowymi instytucjami, a także jednostkami samorządu terytorialnego i państwowymi osobami prawnymi.

Specjalizuje się w prawie i postępowaniu administracyjnym, w szczególności prawie wodnym i zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, prawie cywilnym i postępowaniu cywilnym oraz prawie zamówień publicznych. Obsługiwał instytucje finansowe, zapewniał kompleksową obsługę prawną przedsiębiorcom, swoją wiedzą wspierał wspólnoty mieszkaniowe w dochodzeniu roszczeń w stosunku do deweloperów, zapewniał wsparcie prawne przy wielomilionowych inwestycjach infrastrukturalnych.

Zdobyte doświadczenie prawne łączy z dynamiką działania oraz kreatywnością w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań. Z natury optymista.

Jak pracujemy?

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Naszą pracę opieramy na 3 filarach, pozwalających uchwycić indywidualne potrzeby każdego Klienta.

Konsultacja

Podstawą działania jest bardzo dobra identyfikacja stanu faktycznego oraz zaistniałych problemów.

Strategia

W następnym kroku dobieramy zoptymalizowaną strategię, uwzględniającą specyfikę danej sprawy.

Działanie

Zaplanowane działania realizujemy z pełnym zaangażowaniem, dbając o jakość i szybkość realizowanych usług.